KONST / Litografier / Färglitografi 14332149
nr 1433 2149
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad HC 12/30. Färglitografi, bildmått: 32x26, yttermått inklusive ram: 49x41 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:49:40
22/11 16:56:06
1.000 kr
22/11 19:40:36
22 nov